Internetinių parduotuvių plėtra ir elektroninės prekybos sistemos su individualiais IT sprendimais kūrimas leidžia siekti verslo tikslų, pagerinti pardavimų apimtis, klientų lojalumą ir įmonės pripažinimą. Šiuolaikiniame pasaulyje internetinių parduotuvių kūrimas yra viena iš labiausiai pageidaujamų elektroninės prekybos paslaugų, todėl mes esame tam, kad padėtume jums plėsti verslą.

Kelias į verslo plėtrą


Pagrindiniai elektroninės prekybos verslo tikslai – plėsti verslą ir didinti apyvartą, įgyti naujų ir lojalių klientų, gerinti konversijas, svetainės lankomumą, SEO pozicijas, skatinti pakartotinius pirkimus, kurti profesionalų įmonės įvaizdį ir didinti Jūsų konkurencingumą.

Esame „Magento“, „Woocomerce“, „Opencart“ specialistai ir galime suteikti viską, ko reikia sėkmingai internetinei parduotuvei, nuo UX naudojimo iki integravimo su kitomis sistemomis.

Kodėl reikalinga el. parduotuvė?


Šiandieniniame greitame gyvenimo ritme visi vertina greitą ir patogų apsipirkimą internetu. Keli paspaudimai ir reikalinga prekė pristatoma į namus net per kelias dienas. Pasiekite savo klientus modernia, patogia ir unikalia internetine parduotuve!

Kokybiška internetinių parduotuvių plėtra padės ne tik sėkmingai parduoti prekes internetu, bet ir sustiprins įmonės pozicijas rinkoje, skatins jos pripažinimą, pasitarnaus kaip puiki rinkodaros priemonė.

React
JavaScript
Gatsby
NodeJS
VueJS
Wordpress
Pritaikymas visiems įrenginiams

Svetainės patogiai naudojamos kiekviename išmaniajame įrenginyje.

Ypač didelis veikimo greitis

Greitas svetainių veikimas leidžia pasiekti itin efektyvių rezultatų.

Galimybė naršyti be interneto

Užsikrovus svetainei, be trikdžių naršysite net dingus interneto ryšiui.

Unikalus dizainas ir grafika

Kiekvienam projektui pritaikomas šiuolaikiškas dizainas su funkcionalia grafika.

Informacinių svetainių nuoma

Artėja renginys, kurio detalėmis norite pasidalinti su kuo didesne auditorija? Juk tam nėra geresnės vietos nei interneto platybės! Talpinkite informaciją specialiai jums pritaikytoje svetainėje – tik tol, kol ši Jums reikalinga.

El. parduotuvių nuoma

Ketinate pradėti el. prekybą, bet nesate tikri dėl būsimų pajamų? Išbandykite ją be didelių investicijų! Adaptuosime ir išnuomosime el. parduotuvę Jūsų pasirinktam laikui – tik tol, kol nuspręsite susikurti savąją.

Internetinės svetainės

Paprastam informacijos pateikimui kiekviename išmaniajame įrenginyje.

Elektroninės parduotuvės

Sėkmingai prekybai, kurią užtikrina naujausi technologiniai sprendimai.

Mobiliosios aplikacijos

Greitam paslaugų prieinamumui, net esant prastam interneto ryšiui.

Grafika ir dizainas

Profesionaliam ir šiuolaikiškam svetainės įvaizdžiui, kuris parduoda.

Mūsų draugai
Švaros Oazė
Švaros Invazija

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Šiuolaikiškumas ir profesionalumas.

Mums labai rūpi klientai.

Priimsime geriausią kainos variantą.

Kiek laiko užtrunka mūsų darbai?

Mūsų komandoje konkretus darbas priskiriamas savo srities specialistui, todėl darbai pradedami iš karto po paslaugos užsakymo. Darbų atlikimo terminas priklauso nuo projekto apimties. Informacija apie jį pateikiama dar prieš užsakymą patvirtinant klientui.

Nuo ko priklauso paslaugų kaina?

Paslaugų kaina tiesiogiai priklauso nuo projekto apimties, individualių kliento poreikių bei užsakytų paslaugų kiekio. Galutinė paslaugų kaina pateikiama iš anksto, dar prieš užsakymą patvirtinant klientui. Kaina pateikiama individualiai kiekvienam projektui.

© 2022 icecode.lt | Sukurta su „Gatsby“
Visos autorinės teisės saugomos